Austonas Matthewsas du kartus pelnė įvartį ir 3:2 įveikė „Leafs“ prieš „Canadiens“

Share via email

57-as ir 58-as jo įvarčiai padėjo Toronto komandai patekti į atkrintamąsias Rytų konferencijoje.

Straipsnio turinys

TORONTAS – Austonas Matthewsas per pirmąjį kėlinį du kartus įmušė įvartį per 28 sekundes, o Toronto „Maple Leafs“ šeštadienį Scotiabank arenoje 3:2 įveikė „Canadiens“.

Pergalė leido „Maple Leafs“ užimti vietą atkrintamosiose Rytų konferencijoje, o „Canadiens“ liko 31-oje bendroje įskaitoje.

Jake’as Allenas atliko gerą darbą, neleisdamas Toronto nuo švieslentės, bet Matthewsas pavertė atšokusį Marko Giardano metimą, kai rezultatas 13:32 pirmojo kėlinio. Allenui teko žaisti per skilimus ir atrodė, kad jis galėjo atsigauti po kirkšnies traumos, dėl kurios šiemet daugiau nei du mėnesius buvo nuošalyje.

Tik vieną kartą per pastarąsias 11 rungtynių pasirodęs Samas Montembeaultas buvo priverstas dirbti ir sulaukė grubaus sutikimo, kai Matthewsas įmušė kitą įvartį, įveikdamas Montembeault į savo 58-ąjį įvartį sezone. Allenas atmušė 14 iš 15 metimų, o Montembeault atmušė 23 atmušimus.

Chrisas Widemanas po įvarčio „Canadiens“ paliko trumpą laiką. Jis kryžmiškai patikrino Michaelą Buntingą, dėl kurio jiedu apsikeitė smūgiais. Kai dūmai išnyko, Widemanas gavo papildomą nepilnametį ir 10 minučių nusižengimą, dėl kurio „Canadiens“ buvo priverstas žongliruoti savo gynybos poromis.

Torontas pirmajame kėlinyje 18:7 pranoko Monrealį. „Canadiens“ turėjo dvi progas įmušti per atmušimus. Joshas Andersonas buvo prasimušęs, bet skubėjo smūgiuoti ir Erikas Kallgrenas atrėmė. Cole’as Caufieldas netikėtai užklupo „Leafs“ ir atitrūko, kai išlipo iš baudos aikštelės atlikdamas Widemano baudinį, tačiau Kallgrenas uždarė penkias duobutes.

„Canadiens“ pademonstravo savo atsparumą antrajame kėlinyje atsitiesę ir paskutiniame kėlinyje išvedė Toronto į priekį.

Skelbimas 4

Antrojo kėlinio pradžioje Monrealiui nepavyko pasižymėti sutrumpintu jėgos žaidimu, „Canadiens“ toliau spaudė, o Joelis Edmundsonas įsiveržė ir įmušė Nicko Suzuki padavimą, sumažindamas „Leafs“ persvarą kėlinyje.

Tačiau mažiau nei po trijų minučių Johnas Tavaresas atkūrė Toronto ekipai dviejų įvarčių pranašumą. Atmušimo rate jis nugara į tinklą buvo žemai, kai apsisuko Aleksandro Romanovo viduje ir įveikė Montembeault žemu smūgiu į tolimąjį virpstą.

Caufieldas sugrąžino „Canadiens“ iki vieno įvarčio atstumu, kai vėlai atmušė įvartį ir pratęsė savo įvarčių seriją iki keturių rungtynių. Jis per sezoną pelnė 18 įvarčių – 17 iš jų per 27 rungtynes ​​nuo Martin St. Louis tapo vyriausiuoju treneriu.

Nė viena komanda nesukėlė grėsmės jėgos žaidime. „Canadiens“ atmušė du smūgius į vartus 0 prieš 4, o „Leafs“ – 0 prieš 5 – penkiais metimais. „Leafs“ sugebėjo tik vieną metimą, kai trečiajame kėlinyje turėjo pranašumą 5 prieš 3 1:44.

Praleidęs šešis žaidimus, Jeffas Petry grįžta į žaidimą. Jis surinko rezultatyvų perdavimą į Edmundsono vartus ir tvirtai žaidė gynyboje.

Pirmadienį „Canadiens“ grįš į „Bell Center“ ir žais su Vinipegas „Jets“.