Antspaudai pučia šviną, dabar pašalinami

San Diego ruoniai

Po niokojančios žlugimo San Diego Seals atitrūko trijų įvarčių persvara ir pralaimėjo 14:12.

Nors ketvirtajame kėlinyje jie du kartus išlygino rezultatą, jie tiesiog negalėjo sustabdyti Kolorado „Mammoth“ puolimo. San Diegas pelnė mažiausiai įvarčių per rungtynes ​​NLL reguliariajame sezone, tačiau 14 Kolorado įmuštų įvarčių pasirodė pražūtingi. „Seals“ gavo daug nusikaltimų iš savo superžvaigždės Dane’o Dobbie, kuris įmušė keturis kartus, bet jis negalėjo nutempti San Diego į taip reikalingą pergalę. „Seals“ dabar susiduria su pašalinimu, kai jie išvyksta į Koloradą ir serijoje iki trijų rungtynių atsilieka 1:0.

Rungtynės prasidėjo itin pašėlusiai, mat Mamutas pirmavo jau pirmuoju žaidimo smūgiu. Zedas Williamsas pramušė Franką Scigliano, suteikdamas Kolorado puikią pradžią. Persvara truko neilgai, nes Austinas Staatsas išlygino rezultatą kiek daugiau nei minutei, kol reguliariojo sezono taškų lyderis Wesley’is Bergas įvedė Seals į priekį vos per tris minutes.

Tai buvo įnirtingas žaidimas, o už tai, kad Kolorado komanda supriešino San Diegą alkūnėmis, buvo skirta bauda, ​​dėl kurios buvo kompensuojamos grubios baudos. Tačiau dėl baudos alkūnėmis ruoniai buvo ant jėgos žaidimo. Casey Jacksonas tuo pasinaudojo ir padvigubino pranašumą. Jacksono vartus pastatė Dane’as Dobbie ir Austinas Staatsas, kurie sujungė po keletą gražių perdavimų už nugaros, kad atlaisvintų vietos Džeksonui. Kolorado komanda per trisdešimt sekundžių įmušė du įvarčius. Pirmąjį įmušė Williamsas, kol Connoras Robinsonas išlygino rezultatą. Tačiau naujokas Tre Leclaire’as vėl iškėlė „Seals“ į priekį ir padėjo Jacksonui įmušti antrąjį šios nakties įvartį. San Diegas per šį laikotarpį pataikė penkis iš 11 metimų ir pataikė itin taikliai.

Mamutas, kuris didžiąją pirmojo kėlinio dalį atrodė barškantis, dominavo antrojo kėlinio pradžioje. Jie pataikė du kartus per pirmąsias tris minutes, kai Robinsonas atliko ankstyvą hat-trick’ą. „Seals“ galiausiai atsitiesė į koją, kai Jeremy Noble atkovojo kamuolį prieš įmušdamas įvartį, kad ištrūktų iš aklavietės. Tre Leclaire’as surinko 11 metrų baudinį, tačiau ruoniai išliko karšti ir pelnė trumpą įvartį. Patrickas Shoemay’us perdavė Dane’o Dobbie perdavimą ir pelnė trečiąjį įvartį po sezono. Naujokas Shoemay reguliariajame sezone taškų nepelnė, tačiau iki šiol atkrintamosiose „Seals“ komandai puikiai atlaikė.

Williamsas pasinaudojo 11 metrų baudiniu ir užbaigė savo hat-trick’ą, tačiau San Diegas liko priekyje. Įvarčių veteranas danas Dobbie per paskutines tris su puse kėlinio minutės pelnė du įvarčius ir padidino persvarą. Dobbie, kuris 2018–2019 m. laimėjo NLL MVP, tiesiog perėmė kėlinio pabaigą ir kontroliavo žaidimą.

Nors pirmojo kėlinio pabaigoje viskas buvo ruoniai, antroje pusėje Mamutas apvertė scenarijų. Koloradas pelnė penkis įvarčius iš eilės ir trijų įvarčių deficitą pavertė dviejų įvarčių pranašumu. Eli McLaughlinas pradėjo žaidimą Mamutui, o Joey Cupido įsitraukė į žaidimą vos po keturiasdešimties sekundžių. McLauglinas vėl pelnė įvartį po jėgos žaidimo, kurio metu Mamutas atkovojo du kamuolius, nes ruoniai tiesiog negalėjo atgauti kamuolio. Rungtynės buvo lygios, Robinsonas įmušė ketvirtą įvartį naktį, o vėliau Williamsas sulygino jį su ketvirtuoju ir užbaigė penkių įvarčių seriją. Macas O’Keefe’as paleido tolimą šūvį, kad sustabdytų kraujavimą, tačiau „Seals“ vis tiek nuskriejo į ketvirtojo kėlinio apačią po to, kai didžiąją pirmojo kėlinio dalį kontroliavo.

Po negailestingo spaudimo ruoniai išlygino lygią įmušdami dano Dobbie ketvirtąjį įvartį šią naktį. Dobbie nutraukė devynių minučių be įvarčių seriją, tačiau vos po kelių minučių Kolorado komanda atsitraukė į priekį. Tre Leclaire’o antrasis įvartis šią naktį išlygino rungtynes ​​12 val., sugrąžindamas energiją į Pechanga Areną, tačiau po pusantros minutės „Mammoth“ pirmavo dviem. Williamsas pelnė penktąjį įvartį naktį, kuris galiausiai pasirodė esąs nugalėtojas. San Diegui veržiantis į pergalę, nuotaika užplūdo, kai danas Dobbie likus minutei surinko baudą už grubų elgesį. Dobbie, įžengęs į dėžę, patyrė sereną, tačiau „Seals“ superžvaigždė atrodė sugniuždyta dėl rezultatų.

Paprastai patikima San Diego gynyba niekur nedingo, mat Mamutas per kiekvieną kėlinį pelnydavo bent po tris įvarčius. Zedas Williamsas pelnė keturis įvarčius, o Connoras Robinsonas – penkis ir pirmavo „Mammoth“ ekipoje.

Kitą savaitgalį jie ieškos jėgos 3 žaidimo, kai Denveryje stos į „Mammoth“.

(Aplankyta 1 kartą, 1 apsilankymai šiandien)